Ankara Cam Damacana Kampanyaları

Günümüzde cam damacana kampanyaları söz konusu olduğunda çok fazla seçeneğin bizi karşılamadığını bilmemiz gerekiyor. Bilindiği üzere cam damacana seçeneği normalden biraz daha maliyetli olduğu için daha az tercih ediliyor.

Neden Cam Damacana Kullanmalı

Herkesinde bildiği üzere cam ürünlerini kullanmanın daha sağlıklı olduğu biliniyor. Üstelik standart damacanalara oranla dezenfekte etmenin daha etkili ve daha kolay olduğunu da söylemek mümkün oluyor. Bugün pek çok uzman cam ürünleri kullanmanın daha sağlıklı olduğunu belirtmektedir. Hal böyle olunca düzenli olarak tükettiğimiz suların sağlıklı olması açısından da son derece önemli bir seçenek olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Cam Damacana Kampanyaları 2019

Güncelleme 30/05/2019 tarihinde yapılmıştır. Bu tarihten itibaren düzenli olarak güncellemeler yapılacaktır. Farklı bir konu başlığı ile ilgili bilgi paylaşımında yada kampanya bildiriminde bulunmak isterseniz sadece yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimize bilgilendirme yapacağız.

Vakıf Taşdelen Su Cam Damacana Kampanyası

Bisu uygulaması üzerinden bizi karşılayan bir kampanyadır. Mobil ödeme ile vereceğiniz cam damacana, koruma ve taşıma kasası ve cam boru ve BPA içermeyen pompa seti ve ilk su siparişiniz 59,90 TL olarak belirlenmiştir.

Aynı şekilde bu kampanyaya ilave olarak Axess kredi kartları ile yapılan alışverişlerde ekstra %20 indirim uygulanacak ve bu indirim ay sonunda ekstrenize yansıyacaktır.

Yukarıda bulunan metin Bisu uygulamasından alınmıştır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için uygulamanın adresini ziyaret edebilir yada Vakıf Taşdelen Su bayilerini arayabilirsiniz.

Güncellemeler

Zaman içerisinde bu bölümde gerekli güncellemeler yapılarak gerekli bilgilendirme verilecektir. Damacana su fiyatları konusunda bizden desteklerini esirgemeyen kadın denince adresine teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Bu konuda bilgi paylaşımı yapmak ve fiyatların dışında kadın forumu konu başlığında bilgi sahibi olmak adına da bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here